fortuna

Scarab Solitaire

0

Scarab Solitaire to z kolei gra karciana, która podobnie jak pozostałe prezentowane gry znalazła już spore grono zwolenników. Jeśli jesteśmy fanami gier karcianych, a przy okazji chcielibyśmy na tym trochę zarobić stajemy przed szansa na realizację tych planów. Co należy zrobić, aby wygrać? Na czym polega Scarab Solitaire? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w tym artykule.

W grze Scarab Solitaire mamy do czynienia z karcianymi piramidami, które musimy jak najszybciej odkryć, a tym samym dostać się do szczytu piramidy. Właśnie pod ostatnią, szczytową karta wspomnianej piramidy kryje się złoty skarabeusz oraz premia. Jeśli chodzi o premię to chyba nikt nie ma wątpliwości co z nią zrobić, do czego jednak służy złoty skarabeusz? W celu przejścia do następnego etapu gry zawodnik musi zdobyć kamień skarabeusza. Aby tego dokonać musi najpierw odkryć wszystkie trzy piramidy, gdyż pod nimi kryją się niebieskie karty. Jeśli je zdobędziemy znajdujący się po prawej stronie ekranu skarabeusz będzie syty, a my otrzymamy kamień, który pozwoli nam przejść do następnego etapu. Z pozoru zadanie wydaje się być proste, jednak nie znamy jeszcze metody usuwania kart i nie wiemy też, że na wszystko mamy przewidziany pewien czas. Jeśli nie uda nam się wykonać zadania przed jego upłynięciem przegrywamy. Zastanówmy się teraz jak usuwać karty z piramid. Poza samymi piramidami w grze mamy także do czynienia ze stosem kart, który jest nam niezbędny do wygranej. Ostatnia karta na stosie jest odsłonięta – jeśli odkryte kart na naszych piramidach są niższe lub wyższe o jedną kartę od tej na stosie możemy je przesunąć w dół i odkryć część piramidy. Jeśli karta ze stosu jest dla nas nieużyteczna możemy wziąć kolejna, jednak musimy pamiętać, iż ich ilość jest ograniczona. Jeśli wykorzystamy je wszystkie przed odkryciem piramid przegrywamy.

Jak więc widać nie jest to takie proste, jak się wydawało na pierwszy rzut oka. Gra jest idealną propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią duże emocje oraz wyzwania. W celu znalezienia dokładnej instrukcji gry oraz wielu dodatkowych informacji należy dowiedzie stronę internetową bukmachera: www.bwin.com Poza samymi instrukcjami znajdziemy tam także samą grę – z pewnością już po pierwszej rozgrywce wszystkie zasady będziemy mieli w małym palcu.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK