fortuna

Aztec Keno Progressive Jackpot

0

Wspomniane wcześniej gry nie są jedynymi nowościami przygotowanymi przez serwis Bwin. Zaliczyć do nich możemy także prezentowaną teraz grę, a mianowicie Aztec Keno Progressive Jackpot. Jest to bardzo prosta gra liczbowa, która już teraz spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony użytkowników serwisu.

Na czym polega Aztec Keno Progressive Jackpot? Zasady są dziecinnie proste. Gra polega na losowaniu 20 numerków, a zadaniem zawodnika jest trafienie ich jak największej liczby. Aby rozpocząć grę należy zatem wybrać ilość numerków, które chcemy obstawić, wybrać odpowiednia stawkę i liczyć na swoje szczęście. Po uruchomieniu gry z maszyny losującej wypada kolejno 20 kulek, gdy się one zatrzymają pokazują się ich numerki i jednocześnie podświetlane są te, które pokryły się z naszymi typami. Im więcej numerków wybranych przez nas pokryje się z tymi wylosowanymi przez system tym nasza wygrana większa. Odnoście wygranej należy powiedzieć, iż jej wielkość jest automatycznie podświetlana, dzięki czemu gracz dokładnie wie ile udało mu się wygrać. Bukmacher przewidział także znana każdemu zwolennikowi totolotka opcję chybił-trafił. Polega ona na automatycznym wyborze numerków przez system. Naszym zadaniem jest wówczas tylko określenie ile liczb chcemy obstawić. Należy pamiętać, iż zawsze musi ich być od 1 do 15. Jeśli będziemy mieć tak dużo szczęścia, że uda nam się prawidłowo wytypować 12 lub więcej numerków zgarniemy jackpota. Należy jednak pamiętać, że zdobycie wspomnianej progresywnej puli (jackpota) jest możliwe tylko wtedy jeśli zdecydujemy się wytypować wszystkie 15 numerków i przynajmniej dwanaście z nich pokryje się z tymi wylosowanymi przez system. Wydawać by się mogło, że dokonanie tego jest niemożliwe, jednakże wielu graczom już się to udało. Jak dużo można wygrać? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy od tego jak duża była stawka oraz jaki jest mnożnik wypłaty dla wybranej przez nas liczby numerków.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub niejasności należy odwiedzić stronę internetową bukmachera: www.bwin.com Znajdziemy tam dokładna instrukcje gry, który z pewnością rozwieje wszelkie nasze wątpliwości. Jeśli jednak zdarzy się tak, że nawet po jego przeczytaniu będziemy mieli jakieś pytania skierujmy je do działu obsługi klienta. Na tej samej stronie znajdziemy także sama grę, która z pewnością przypadnie nam do gustu.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK