fortuna

Balls of Fire

0

W serwisie bwin w ostatnim czasie pojawiło się wiele bardzo ciekawych gier, w których można wygrać niemałe pieniądze, a przy tym świetnie się bawić. Jedną z takich gier jest właśnie Balls of Fire. Na czym polega? Jak grać? Na pytania te znajdziecie odpowiedź w poniższym tekście.

Balls of Fire to jak sama nazwa wskazuje gra liczbowa. Zasady gry są bardzo zbliżone do popularnego totolotka, jednakże Balls of Fire oferuje znacznie więcej. W grze zawodnik musi wytypować wynik losowania. Losowania odbywają się bardzo często – co 60 sekund, dlatego też w grę można grać o każdej porze dnia i nocy i nie trzeba wyczekiwać w nerwach kilku dni czy godzin na poznanie zwycięskich kul. Ważne jest także to, że zawodnik w grach liczbowych bwin nie typuje tylko samych numerków, jak to ma miejsce w popularnej grze telewizyjnej lecz także kolory, sumy i wiele innych kombinacji, o których dowiemy się grając lub czytając dokładna instrukcję gry znajdująca się na stronie internetowej bukmachera: www.bwin.com W zabawie udział bierze aż 36 kul występujących w różnych kolorach – czerwonym, białym i żółtym. Ball of Fire jest jedną z wielu gier liczbowych oferowanych przez bwin. Do pozostałych gier kierujących się tymi zasadami należą: Lotto, Odd/Even, Sum Range, Balls of Fire, Colour Wars, 1st vs. 6th.

Prezentowana dziś Balls of Fire polega na wytypowaniu przez gracza nie samych numerków tylko kolorów wylosowanych kul oraz ich liczby. Wszystkie 36 kul występuje w trzech kolorach. W każdym losowaniu wybierane jest sześć kul. Zawodnik musi wskazać ile kul danego koloru zostanie wylosowanych. Przykładowo wybierze opcję 3 czerwonych kul. Jeśli poprawnie wytupuje może liczyć na nagrodę, jeśli się pomyli niestety przegrywa. Jak więc widzimy zasady są bardzo proste i tak naprawdę niewiele od nas zależy. Trzeba mieć świetna intuicję i masę szczęścia. Sadząc po ogromnych wygranych w serwisie ludzi cechujących się życiowym fartem jest tam cała masa. Jeśli zainteresowała nas gra koniecznie odwiedźmy stronię internetową bwin i wejdźmy w zakładkę gry. Z pewnością nie pożałujemy mile spędzonego czasu, a być może także niemałej wygranej.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK