fortuna

Pyramid ? nowa gra w serwisie Betway

0

Pyramid do bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią ryzyko i dobrą zabawę, a z pewnością takich osób nie brakuje wśród użytkowników serwisu Betway. Gra kieruje się bardzo prostymi zasadami, jednakże jest bardzo wciągająca i pozwala na spore wygrane. Jeśli zatem nie graliśmy jeszcze w Pyramid zmieńmy ten stan rzeczy jak najszybciej.

Pyramid to tak zwana gra akumulacyjna składająca się z sześciu stopni lub jak to woli poziomów oraz ośmiu symboli. Każdy poziom składa się z kilku kamieni, jednakże ich liczba zmniejsza się wraz ze wzrostem poziomów. Każda kolumna kamieni posiada symbol, który jest ukryty i gracz nie może go zobaczyć. Jego zadaniem jest wybór takiego symbolu, który ukaże się kiedy dolna kolumna kamieni obróci się, aby ukazać symbol ukryty na niej. Jeśli wybrany przez nas symbol nie znajdzie się w kolumnie odwróconych kamieni gracz przegrywa i kończy grę. Jeśli wybierze dobry symbol wygrywa ustaloną wcześniej kwotę lub może przeznaczyć cała wygrana na dalszą grę i wpiąć się piętro wyżej. Jeśli zdecydujemy się na to drugie rozwiązanie możemy liczyć na znacznie większa dywidendę. Jeśli będziemy mieli na tyle dużo szczęścia, ze uda nam się dotrzeć do samego szczytu piramidy możemy liczyć na tak zwany progresywny jackpot. Zasady te mogą wydawać się nieco niezrozumiale, jednakże już w kilka chwil po rozpoczęciu gry będziemy znali je na pamięć. Aby zagrać należy odwiedzić stronę internetową bukmachera: www.betway.com Na stronie tej znajdziemy nie tylko sama grę lecz także dokładny jej opis i instrukcję gry. Z pewnością zamieszczony tam dokładny regulamin pomoże nam zrozumieć zasady oraz sposób naliczania wygranej. W przypadku jakichkolwiek problemów czy niejasności możemy też skontaktować się z działem obsługi klienta, który na każdym kroku służy pomocą. Gdy już wszystko będzie jasne nie zwlekajmy dłużej, tylko jak najszybciej zasiądźmy do gry, a być może to właśnie do nas uśmiechnie się szczęście i zgarniemy niemałą sumkę.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK