fortuna

Mermaids Millions – nowa gra Ladbrokes

0

Ladbrokes to raczej mało znany serwis bukmacherski w naszym kraju, jednak jego popularność z roku na rok się zwiększa. Z pewnością wpływ na taki stan rzeczy ma bogata oferta oraz liczne promocje. Jedną z ciekawszych propozycji serwisu jest gra Mermaids Millions.

Mermaids Millions to gra, która świetnie sprawdza się podczas oczekiwania na wynik meczu lub też w przerwach między grami w kasynie. Co więcej poza wspaniałą rozrywka oferuje także możliwość zarobienia pieniędzy, które będziemy mogli wypłacić lub przeznaczyć na dalsza grę.

Proponowana przez serwis Ladbrokes gra to nic innego, jak pięciobębnowy automat internetowy na 75 żetonów monet, piętnastoma liniami wygrywającymi. Pamiętajmy, że nasze szanse na wygraną rosną wprost proporcjonalnie do liczby wygranych linii. Jak więc można zauważyć tutaj szanse są bardzo realne. Mermaids Millions przenosi nas do morskich głębin, gdzie naszym zadaniem jest odnalezienie ukrytego na dnie oceanu skarbu – Treasure Bonus.

Minimalna wielkość zakładu w przypadku tej gry wynosi 75 pensów lub ich równowartość w krajowej walucie. Maksymalna stawka to natomiast 75 żetonów. W grze możliwe jest zdobycie tak zwanego jackpota, jednak musimy pamiętać, że jego maksimum wynosi 7 500 żetonów. Serwis przygotował możliwość gry na prawdziwe żetony – pieniądze oraz zupełnie rozrywkową wersję, w której nie mamy nic do stracenia, gdyż dysponujemy wirtualnymi środkami. Warto zatem najpierw przetestowac grę i spróbować swoich sił wybierając wersję „za darmo”, a gdy już poznamy jej zasady i ocenimy swoje szanse na wygrana zdecydować się na zainwestowanie prawdziwych środków.

Grę Mermaids Millions znajdziemy na stronie internetowej www.ladbrokes.com Na stronie tez znajdziemy także dokładne instrukcje i wyjaśnienia, dzięki którym rozwiejemy wszystkie swoje wątpliwości i dokładnie poznamy mechanizm funkcjonowania gry.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK