fortuna

Keno w Unibet

0

Serwis Unibet to jeden z liderów rynku serwisów hazardowych. Posiada ogromna liczbę użytkowników oraz ofertę rozrywek, z których mogą oni korzystać. Jedna z ciekawszych gier, które znajdziemy w serwisie jest Keno.

Keno to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych gier liczbowych na całym świecie. Z pewnością słyszał o niej każdy z nas. Zasady zabawy są bardzo proste. Naszym zadaniem jest wybrać kilka liczb, a dalej już tylko liczyć na własne szczęście. Jeśli nasze liczby znajdą się w gronie tych, które wylosuje maszyna losująca zwyciężymy. Możemy wybrać dowolna ilość liczb z przedziału od 1 do 15. Maszyna losuje 20. Im więcej naszych typów zgodzi się z tymi wylosowanymi przez maszynę tym nasza wygrana większa. Gra przypomina nieco znane wszystkim lotto, jednakże w Keno więcej decyzji możemy podjąć sami. Podobnie jak w Lotto funkcjonuje opcja „chybił trafił” tak samo w Keno można się zdecydować na tak zwany „automatyczny wybór”. Należy jednak pamiętać, żeby zaznaczyć ile liczb ma zostać wybranych.

Aby dobrze poznać zasady gry i spróbować swojego szczęścia warto spróbować zagrać w Keno na próbę. Serwis Unibet oferuje możliwość gry na pieniądze oraz w celach rozrywkowych bez konieczności wydawania prawdziwych pieniędzy. Wybór darmowej opcji pozwoli nam na zapoznanie się z zasadami gry. Jeśli gra nam się spodoba i zechcemy spróbować swoich sił w grze na pieniądze wystarczy tylko wybrać odpowiedni przycisk.

Grając na prawdziwe pieniądze można sporo wygrać. Wysokość wygranej zależy od tego ile wybranych przez nas liczb pokryje się z tymi wybranymi przez maszynę losującą. Wiele zależy także od ilości liczb, które wybraliśmy. Jeśli przynajmniej raz zagramy w Keno przekonamy się o jakich stawkach mowa.

Jeśli zdecydowaliśmy się zagrać w Keno odwiedźmy stronę www.unibet.com w serwisie tym w zakładce gry znajdziemy ta wspaniałą i wciągająca grę liczbową. Powinniśmy też znaleźć instrukcję gry, która może wiele nam wyjaśnić. Nic nie zastąpi jednak praktycznego poznania aplikacji.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK