fortuna

Gra w bilarda na pieniądze

0

Austriacki bukmacher Bwin, jeden z największych europejskich operatorów hazardowych, jako pierwsza otrzymała zgodę władz włoskich na oferowanie w Italii gry zręcznościowej online na pieniądze.

Pod koniec października zeszłego roku Bwin Interactive Entertainment AG uruchomił umożliwił włoskim graczom wygodną grę w pokera poprzez system P5 Poker Engine, który dostarczony został w ramach Ongame Network. Austriacki operator ogłosił teraz, że jest pierwszym operatorem z pozwoleniem na organizowanie gier zręcznościowych na pieniądze na rynku włoskim.
 
W zeszłym tygodniu włoski regulator – Amministrazione Autonoma Dei Monopoli Di Stato (AAMS) – zezwolił na oferowanie przez Bwin ośmiu gier. Są to : Solitaire, Blackjack, 3 Card Poker, Yatzy, Eldorado, Formula 0.01, Backgammon i 8-Ball Billard.
 
"Jako lider na rynku gier online, Bwin kontynuuje umacnianie swojej pozycji we Włoszech jako oryginalny `dom gier` z zakładami sportowymi, pokerem online, a teraz również z grami zręcznościowymi" – stwierdził Norbert Teufelberger z kierownictwa Bwin.
 
Firma Bwin, którego siedziba mieści się we Wiedniu, nie jest we Włoszech nieznany. Od 2006 r. firma jest sponsorem klubu piłkarskiego AC Milan, co przekłada się wydatnie na promocję: Rossoneri są wszakże jednym z najbardziej utytułowanych drużyn w Italii.
 
Od drugiej połowy zeszłego roku władze Włoch zdecydowały się na częściowe zalegalizowanie e-hazardu. Zaczęły funkcjonować licencjonowane, legalne strony z pokerem. We wrześniu 2008 r.. włoski operator pokera online Gioco Digitale przewidywał, że w ciągu pierwszego roku od zalegalizowanie pokera stronę internetową z pokerem odwiedzi ponad 500 tys. Włochów. Szacuje się również, że przeciętny włoski gracz wyda w ciągu roku na pokera w Sieci co najmniej 600 euro. Przewidywana popularność pokera online w pełni się potwierdziła. Pierwszym operatorem hazardowym, który uzyskał licencję na oferowanie we Włoszech pokera online był PokerStars. Zaraz po nim zezwolenie uzyskał bukmacher Bwin.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK